Diş Ağrısı - Diş Ağrısı Nasıl Geçer?

Adresimiz

Varyap Meridian G1 Blok D:25-26 Batı Ataşehir / İstanbul

Bize Ulaşın

+90 (216) 414 99 88

Online
Randevu

Medicadent
Smile

Dil Seçiniz

Change Language

DİŞ AĞRISI

‘‘DİŞ HEKİMİNE GİTMEKTEN DEĞİL, GEÇ KALMAKTAN KORKUN’’

Diş ağrısı yansıyan bir ağrıdır ve kaynağını tespit etmek ilk anda zordur. Diş çürüğü ilerlediği zaman veya diş eti, kök ucu iltihabı sebebi ile ağrı çekiyor olabilirsiniz. 

Bu gibi durumlarda doğru tedavi uygulandığında dişlerin kurtulması çoğunlukla mümkün olabilir. Lazer destekli yapılan tedaviler hızlı ve konforlu çözüm sağlar.

Diş ağrılarının kendiliğinden geçmesi beklenmemelidir. Halk arasında bilinen alternatif yöntemler bir işe yaramamakla beraber, diş ve çevre dokulara da zarar verdiği için tavsiye edilmemektedir.
Ağrı diş çürüğü kaynaklı ise ve çürük ilerleyerek dişin sinirine kadar ulaşmış ya da başka sebeplerden dolayı canlılığını yitirmiş ise bu dişler ‘‘kanal tedavisi’’ ile tedavi edilebilir. Gerekli tedaviler uygulanmaz ise bu durum enfeksiyon, şişlik ve hatta apse ile devam ederek, diş çekimine kadar gidebilir.

“GENELLİKLE GECE UYKUDAN UYANDIRAN DİŞ AĞRISI, KANAL TEDAVİSİNİ İŞARET ETMEKTEDİR.’’

Diş Ağrısı | Diş Ağrısı Nasıl Geçer?

Ağrı, diş ve çevre dokuların enfeksiyonu ve kemik dokusu kaybı ile ya da bölgesel tahrişler sonucunda olabilir. Ağrıdan kurtulmak ve dişi kurtarabilmek için diş hekimine gitmeniz gerekmektedir. Lazer, bu tip ağrılarda hızlı ve konforlu tedaviler için önemli bir seçenektir.

Beni Arayın

Online Randevu

Online Randevu almak için lütfen aşağıdaki butonu kullanınız.