Medicadent İmplant | Gülüş Tasarımı | Diş Estetiği | Ortodonti | Endodonti
zafer kazak

M.Sc.Dt. Zafer KAZAK

13 Temmuz 1965 tarihinde doğdu. İlkokulu Kars'ta okudu, 1982 yılında Kabataş Erkek Lisesini bitirdi. 1987 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 1988 yılında Medicadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kurdu. RWTH Aachen University, Master of Science in " Laser in Dentistry" master programını tamamladi.(www.aalz.de)

2006 RWTH Aachen Ünv. ‘den ‘Laser Safety Officer’ sertifikası aldı. IFZI Alman Implant Eğitim Akademisi eğitmeni oldu.(www.ifzi.de) Aachen Üniversitesi Lazer Akademisi Turkiye external staff'ı olarak 6 yıl süre ile"laser mastership" organizasyonları yaptı ve eğitmen olarak görev aldı. Global Dişhekimleri Derneği kurucu başkanıdır. Bu dernek DGOI ( Alman Oral Implantoloji Dernegi) Türkiye partneri olarak EXIM ( Expert in Implantoloji ) adıyla "implant" ve EXPER ( Expert in Periodontoloji) adıyla "dişeti hastalıkları" uzun süreli mezuniyet sonrası eğitim programları düzenlemektedir. 2014 yılında Medicadent Batı Ataşehir şubesini kurdu.
Dr Zeynep Lale Çalışkan

Dr. Zeynep Lale Çalışkan

Protez Uzmanı
27.03.1984 yılında İstanbul' da doğdu. 2002 yılında Beyoğlu Anadolu Lisesi'nden mezun olan Dr. Lale Çalışkan aynı yıl Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ne başlamış ve 2007 senesinde de mezun olmuştur.

Eğitim hayatina ara vermeden Marmara Universitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi A.D'da doktora yapmaya başlamiş ve 2012 yilinda da Bilim Doktoru ünvanını almıştır. 2008-2014 yıllari arasında Dentistanbul-Medical Park Ağız ve Diş Hastanesi'nde çalişti. 2014 yilindan itibaren Medicadent Ağiz ve Diş Sağliği Polikliniği'nde görev almaktadır.
yeliz

Dr. İpek Aksoy

Protez Uzmanı

İstanbul doğumlu olan Dr. İpek Aksoy lise eğitimini 2001 yılında Kabataş Erkek Lisesi’nde tamamladı. Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2007 mezun olduktan sonra doktora eğitimine aynı üniversitenin Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda devam etti. “Farklı yapıştırma simanları ile yapıştırılan zirkonyum alt yapıların retantif özelliklerinin in vitro olarak incelenmesi” konulu tezi ile doktora eğitimini tamamlayarak “Bilim Doktoru” ünvanını aldı. Dr. İpek Aksoy, bir çok poliklinik ve hastanede görev aldıktan sonra, Medicadent ailesine katıldı. Mesleki ilgi alanları porselen lamina uygulamaları, estetik diş hekimliği uygulamaları, gülüş tasarımı, zirkonyum sistemler, implant destekli sabit ve hareketli protezlerdir.
begum

Dr. Begüm Gök Çoban

Pedodontist
1985 yılında Kırşehir’de doğdu. 2003 yılında Kırşehir HFE Anadolu lisesinden mezun oldu. Aynı yıl Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde eğitim hayatına devam etti. 2008 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesin’de Pedodonti Anabilim Dalında doktora eğitimine başlamıştır. ”Çocuk hastalarda oral biyofilm oluşumun engellenmesinde bitki ekstraktlarının etkinliğinin incelenmesi “ isimli doktora tezini başarı ile sunup mezun olmayı hak kazanmıştır.

Doktora eğimi süresinde ulusal ve uluslar arası kongrelerde çeşitli sözlü sunumlar ve bildirimlerde görev almıştır. Ayrıca toplum tabanlı oral hijyen eğitimi programlarında bir çok okulda eğitim programlarında çalışmıştır. 2011- 2015 tarihleri arasında Diş Dostu Polikinliğinde pedodonti uzmanı olarak görev aldı. 2015 yılında klinik Antalya Polikinliğinde pedodonti uzmanı olarak çalışmıştır. Begüm Gök Çoban Medicadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde Pedodontist olarak görev almaktadır.
erdinc

Dt. Erdinç Kılıç

22 Haziran 1963 tarihinde İstanbul'da doğdu.Orta eğitimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 1987 yılında İstanbul Ünniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. Askerlik hizmetinden sonra 1989-2008 yılları arasında özel muayenehanesinde çalıştıktan sonra 2008-2011 Dentistanbul,2008-2016 yılları arasında Özel Medicalpark Diş Hastanesinde Başhekim ve diş doktoru olarak çalıştı.

Halen Medicadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikiliniği'nde Diş Hekimi olarak görev almaktadır.
mehmet

Dr. Mehmet Kutlu Tank

Endodonti Uzmanı
1965 yılında İstanbul’da doğdu. 1988 yılında İ.Ü.Diş Hek. Fak mezun oldu. 1995 Doktora araştırma projesinin Hanau/Alm. Patoloji enstitüsünde gerçekleştirilmesi 1996 İ.Ü.Diş Hekimliği Fakültesi, Diş Hastalıkları ve Ted. A.Bilim Dalı Endodonti Bilim D. nda “Fibrinli Doku Adezivi BERİPLAST ın insan diş pulpası üzerine etkilerinin klinik ve histopatolojik olarak incelenmesi” konulu tezle Dr.Med.Dent ünvanının alınması 1996 İ.Ü.Diş Hekimliği Fakültesi, Diş Hastalıkları ve Ted. A.Bilim D., 2001-2006 Dr.Med.Dent.(TR) M.K.Tank kliniğinde serbest diş hekimliği 2004-2006 IMECE GmbH, Düsseldorf Bölüm yöneticisi/ Bağımsız faaliyetler Proje geliştirme ve yatırım danışmanlığı(Sağlık projeleri), iş planları üretilmesi, sağlık cihazlarının ve ekipmanlarının ticareti. 2005-2006 IVORYDENT GmbH&CO.KG Kurucu ortak,diş protez ithalat ve ihracatı, üretimiyle ilgili proje gelişiminden sorumlu ortak 2007-2008 My Dental Clinic, Klinik yöneticisi, Kurucu ve Konsept danışmanı/Kadıköy İstanbul 2008-2017 Başkent Üniversitesi İstanbul Eğitim, Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Endodontisti Çeşitli dişhekimliği kitap ve degilerinde tercümanlık. Çeşitli endodontik ekipman kullanımıyla ilgili kurs ve seminer düzenlemeleri. 2016-2017 TİM network Sağlık proje danışmanlığı. Bamako/Mali TAZ Consulting kurucu ortağı Halen Medicadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde Endodonti Uzmanı olarak görev almaktadır.
Medicadent Smile