• Türkçe
  • English
  • Germany
  • Russian

Medicadent

M.Sc.Dt. Zafer KAZAKLaser-İmplantoloji
13 Temmuz 1965 tarihinde doğdu. İlkokulu Kars'ta okudu, 1982 yılında Kabataş Erkek Lisesini bitirdi. 1987 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 1988 yılında Medicadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kurdu. RWTH Aachen University, Master of Science in " Laser in Dentistry" master programını tamamladi.(www.aalz.de) IFZI Alman Implant Eğitim Akademisi eğitmeni oldu.(www.ifzi.de) Aachen Üniversitesi Lazer Akademisi Turkiye external staff'ı olarak 6 yıl süre ile"laser mastership" organizasyonları yaptı ve eğitmen olarak görev aldı. Global Dişhekimleri Derneği kurucu başkanıdır. Bu dernek DGOI ( Alman Oral Implantoloji Dernegi) Türkiye partneri olarak EXIM ( Expert in Implantoloji ) adıylasüreli mezuniyet sonrası eğitim programları düzenlemektedir. 2014 yılında Medicadent Batı Ataşehir şubesini kurdu.
Dr. Betül GöfteciDiş Eti Hastalıkları-İmplantoloji
Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültsinden 1990 yılında mezun olan Dr. Betül Göfteci 1991 yılında Gazi Ünivesitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim dalında doktora çalışmasına başladı. Periodontoloji çalışmalarının yanısıra Prof. Dr. Ateş Parlar ile birlikte İmplantoloji çalışmalarını yürüttü. 1993 yılında aynı bölümde araştırma görevlisi olarak atandı. Doktora çalışmasının yanısıra bilimsel kongrelerde sunumlar yaptı ve klinik ve histolojik çalışmalar yaptı. Yayımlanmış 10 bilimsel makalesinin dışında birçok multidisipliner klinik ve histolojik çalışmada yeraldı. Ayrıca bilimsel kongre organizasyonlarında görev aldı. 3.Uluslararası Dişhekimliği Kongresi (1996, Ankara) ve Ulusal Ağız ve Diş Sağlığı Kongresi (1993,Ankara) organizasyon komitesindeydi.1997 yılında Periodontoloji Bilim Doktoru ünvanını aldı. Aynı yıl Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Mikrobiyoloji Anabilimdalında doktora dersleri almaya ve S.B. 75. Yıl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde çalışmaya başladı.
Dr. Bertan GüzelOrtodontist
15 Aralık 1985 tarihinde Çanakkalede doğdu. 2003 yılında Çanakkale Milli Piyango Anadolu Lisesi’nden mezun oldu, aynı yıl Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazanmış ve 2009 yılında mezun olmuştur. Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Ana bilim dalında doktora eğitimine ara vermeden başlamıştır. ‘FARKLI MİNE PÜRÜZLENDİRME ve TEMİZLEME YÖNTEMLERİNİN DİŞ RENK DEĞİŞİKLİĞİ ÜZERİNE ETKLİLERİNİN İN-VİTRO OLARAK KARŞILAŞTIRILMASI‘ isimli doktora tez çalışmasını başarıyla sunduktan sonra ortodonti uzmanı olmaya hak kazanmıştır. Bertan Güzel Medicadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde ortodonti uzmanı olarak çalışmaktadır.
Dr. Zeynep Lale ÇalışkanProtez Uzmanı
27.03.1984 yılında İstanbul' da doğdu. 2002 yılında Beyoğlu Anadolu Lisesi'nden mezun olan Dr. Lale Çalışkan aynı yıl Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ne başlamış ve 2007 senesinde de mezun olmuştur. Eğitim hayatina ara vermeden Marmara Universitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi A.D'da doktora yapmaya başlamiş ve 2012 yilinda da Bilim Doktoru ünvanını almıştır. 2008-2014 yıllari arasında Dentistanbul-Medical Park Ağız ve Diş Hastanesi'nde çalişti. 2014 yilindan itibaren Medicadent Ağiz ve Diş Sağliği Polikliniği'nde çalişmaktadir.
Dr. Begüm Gök ÇobanPedodontist
1985 yılında Kırşehir’de doğdu. 2003 yılında Kırşehir HFE Anadolu lisesinden mezun oldu. Aynı yıl Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde eğitim hayatına devam etti. 2008 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesin’de Pedodonti Anabilim Dalında doktora eğitimine başlamıştır. ”Çocuk hastalarda oral biyofilm oluşumun engellenmesinde bitki ekstraktlarının etkinliğinin incelenmesi “ isimli doktora tezini başarı ile sunup mezun olmayı hak kazanmıştır. Doktora eğimi süresinde ulusal ve uluslar arası kongrelerde çeşitli sözlü sunumlar ve bildirimlerde görev almıştır. Ayrıca toplum tabanlı oral hijyen eğitimi programlarında bir çok okulda eğitim programlarında çalışmıştır. 2011- 2015 tarihleri arasında Diş Dostu Polikinliğinde pedodonti uzmanı olarak görev aldı. 2015 yılında klinik Antalya Polikinliğinde pedodonti uzmanı olarak çalışmıştır.
Dt. Erdinç Kılıç
22 Haziran 1963 tarihinde İstanbul'da doğdu.Orta eğitimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 1987 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu.Askerlik hizmetinden sonra 1989-2008 yılları arasında özel muayenehanesinde çalıştıktan sonra 2008-2011 Dentistanbul,2008-2016 yılları arasında Özel Medicalpark Diş Hastanesinde Başhekim ve diş doktoru olarak çalıştı.Halen Medicadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikiliniği'nde Diş Hekimi olarak çalışmaktadır.
Dt. Aydan Gürcan
23.06.1986 yılında Bolu’da doğdu. 2004 yılında, Bolu Fen Lisesi’ nden mezun olarak, aynı yıl Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ nde eğitimine başladı. 2010 yılında mezun olmasının ardından, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi  Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı’ nda başladığı Doktora eğitimine devam etmektedir. 2010 yılından itibaren yarı zamanlı olarak Medicadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ nde çalışmaktadır.
Dr. Suzan Nogay
5 Temmuz 1982 yılında İstanbul'da doğdu. 2003 yılında Robert Kolej'inden mezun olmuştur. Aynı yıl Yeditepe Diş Hekimliği Fakültesi'ne başlamış ve 2009 yılında bölüm ikincisi olarak mezun olmuştur. Yeditepe Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Ana Bilim Dalı'nda doktora eğitimi almış ve "MTA, BIODENTINE VE MM-MTA'nın Alveol Kemik İliğinden Alınmış Kök Hücreler Üzerindeki Biyouyumluluk, Çoğaltma ve Farklılaştırma Etkilerinin In Vitro Değerlendirilmesi" isimli doktora tez çalışmasını başarıyla sunduktan sonra Endodonti Uzmanı olmaya hak kazanmıştır. Suzan Nogay Medicadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde çalışmaktadır.